اخبار
چهارشنبه¡ ۱۶ اسف ۱۳۹۱
برگزاری یادواره 55 شهید در همدان

یادواره 55 شهید هشت سال دفاع مقدس شهرستان فامنین از توابع استان همدان برگزار شد.
 

به گزارش بشرا، با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان یادواره 55 شهید شهرستان فامنین با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه در همدان، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولین بنیاد شهید امور ایثارگران استان همدان، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و مردم شهید پرور در مصلای نماز جمعه فامنین برگزار شد.

در این مراسم آیت الله محمدی نماینده ولی فقیه استان همدان ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(دام ظله) مبنی بر اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، گفت: اجر کسانیکه با همت خود کمک به برگزاری هر چه با شکوه تر یادواره شهدا می کنند نزد خداوند متعال محفوظ است و بنابر روایات حضور در مجلس شهدا ثواب شهادت را برای انسانها دارد، پس باید در برگزاری هرچه باشکوه تر این مجالس تلاش کنیم.

وی به ایثار خانواده شهدا اشاره کرد و افزود: گذشتن از جوان برای هیچ کس آسان نیست، اما خانواده معظم شهدا با این ایثار، خود را به درجه بالای انسانیت رساندند.

 محمدی در ادامه گفت: کسانی که از کاروان شهادت جا مانده اند باید در جنگ اقتصادی و فرهنگی که استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی به راه انداخته همچون 34 سال گذشته مطیع امر ولی فقیه خود باشند.

گفتنی است این مراسم با برنامه های مختلف فرهنگی از جمله مداحی حاج حسین هوشیار و تقدیر و تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان برگزار شد.

نظرات شما:


هيچ نظري ثبت نشده است

ثبت نظر:
© IranShahed.ir

Site by Behsaz

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت بهساز محفوظ می باشد