اخبار
يكشنبه¡ ۲۹ خرد ۱۳۹۰
چرا مسئولان از پاسخگویی شانه خالی می‌کنند؟

برنامه «نگاه یک» با اجرای سید حسن صحت، شب گذشته با نکات جالبی همراه بود.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، مجری برنامه که هفته گذشته از حضور نیافتن خانم وزیر دولت در برنامه زنده شبکه اول انتقاد کرده بود، شب گذشته، به دنبال درخواست‌های پیاپی مردمی، نام افرادی را اعلام کرد که از حضور در این برنامه پرسشگر و مورد توجه مردم سر باز زده‌اند.

بنابر این گزارش، مجری برنامه از افرادی همچون آقای علی نیکزاد (وزیر مسکن و سرپرست وزارت راه و ترابری)، مصطفی محمد نجار (وزیر کشور)، علی سعیدلو (رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی)، حجةالاسلام حیدر مصلحی (وزیر اطلاعات)، حجةالاسلام رئیسی (معاون اول قوه قضائیه)، نعمت الله پوستین‌دوز (مدیرعامل سایپا) و خانم وحیددستجردی (وزیر بهداشت) نام برده و از عدم پاسخگویی آنان انتقاد کرد.

به هر حال این حضور نیافتن مسئولان در برنامه تلویزیونی که در راستای پاسخگویی مسئولان به مردم که همواره از آنان به عنوان ولی‌نعمت خود یاد می‌کنند، جای بسی پرسش دارد و مهمتر از همه، این پرسش به ذهن متبادر می شود که دلیل این رفتار مسئولان چیست و‌ آیا مجموعه تحت مدیریت آنان اینقدر با مشکلات اساسی روبه‌روست که ایشان قادر به پاسخگویی در این زمینه نیستند؟ که اگر چنین باشد، چیزی جز ابراز تأسف برای مردم و رسانه‌ها باقی نمی‌ماند! در حالی که مثلا مجموعه موفقی چون وزارت اطلاعات که مردم به عینه موفقیت هایش را بارها و بارها دیده اند، آیا بهتر نیست بیشتر با خدمات سربازان گمنام حضرت ولیعصر(عج) از زبان شخص وزیر آشنا شوند؟

البته ناگفته نماند برنامه‌های صداوسیما که به امور پاسخگویی می‌پردازند، غالبا برنامه‌هایی با پرسش و پاسخ معمولی است و چندان که باید، چالشی نیست که مسئولان از حضور در آن و پاسخگویی به مردم واهمه داشته باشند.

نظرات شما:


هيچ نظري ثبت نشده است

ثبت نظر:
© IranShahed.ir

Site by Behsaz

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت بهساز محفوظ می باشد